سئو تکنیکال

یکی از بخش های مهم در سئو سایت تکنیکال می باشد. زمانی که شما در این زمینه سایت خود را بهینه سازی نکرده باشید نمی توانید حتی با محتوای بسیار جالب و اصولی رتبه را کسب کنید. اما برای اینکه بتوانید سایت خود را از نظر سئو تکنیکال بهینه سازی کنید نیاز هست تا با index ، url، پارامترها و موارد دیگر آشنایی داشته باشید. 

استراتژی کلمات کلیدی

برای پیدا کردن کلمت کلیدی مناسب شما نیاز به استراتژی درست در این زمینه دارید. شما باید اطلاعات لازم را در زمینه چگونگی پیدا کردن کلمات کلیدی ، ابزارهای مناسب در این زمینه ، چگونگی استفاده از کلید واژه در محتوا و میزان استفاده از آن ، انواع کلمات کلیدی ،پیدا کردن کلمات کلیدی دارای رقابت ، میزان سختی کلمات کلیدی بدست آورده و همینطور با کلید واژه های دم بلند و یا طولانی آشنا شوید. 

اصول اولیه سئو - SEO basics

اگر می خواهید ترافیک سایت خود را افزایش دهید بهینه سازی وبسایت بهترین روش برای هدایت بازدید کننده به سایت می باشد.بر طبق آمار آخیر ۵۷٪ ترافیک وبسایت ها از موتور جستجوی گوگل منشا می گیرد.بنابراین SEO یا بهینه سازی وبسایت مهمترین امر در حال حاضر برای افزایش ترافیک طبیعی به سایت می باشد.در این بخش تمامی نکاتی که لازم است درباره سئو اولیه مانند آشنایی با کارکرد موتورهای جستجو , فاکتور های کلیدی رتبه بندی گوگل و غیره را بدانید ,توضیح خواهیم داد.

بهینه سازی و استراتژی سئو مطالب

برای اینکه بتوانید در گوگل برای سایت خود رتبه بندی کسب کنید نیاز به یک محتوا شگفت انگیز و مطابق با نیاز مشتری را ایجاد کنید. بعد از ایجاد محتوا مورد نظر آن را برای موتور های جستجو بهینه سازی کنید.  چگونه می توان این کار را انجام داد؟ ما به شما آموزش خواهیم داد که محتوا مورد نظر خود را ایجاد و آن را برای کاربران بهینه نمایید. ما استراتژی برای این کار را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید مطالب خود را سئو کنید.

ابزار ها و نرم افزار های سئو

یکی از مهمترین فاکتور های موفقیت در سئو ، استفاده از ابزار های ارزیابی سئوی سایت می باشد مانند ابزار های ارزیابی کلمات کلیدی و یا شناسایی بک لینک های سایت و یا ابزاری برای کمک کردن به بهینه سازی درست و صحیح محتوای صفحه و غیره ...یک سوال اینجا پیش می آید که کدام ابزار ارزش امتحان کردن و وقت گذاشتن را دارد؟ 

تجربه کاربری در سئو

در اولین روزهای سئو ، گوگل سایت ها را براساس بک لینک و سئو داخلی ارزیابی می کرد. اما امروزه گوگل تجربه کاربری را نیز در الگوریتم های خود قرار داده است. تعامل کاربر با سایت را در نظر گرفته و از آن برای ارزیابی استفاده می کنند. در این بخش متوجه می شوید که رابطه کاربری بر روی چه چیزهایی تاثیر می گذارد و سایت های موفق چگونه رابط کاربری خود را بهینه می کنند.

مقاله های زیر مجموعه وبلاگ

وبلاگ