طراحی سایت وردپرس

وردپرس نرم افزاری وب است که می توانید از آن برای ایجاد یک وب سایت یا وبلاگ بسیار کاربردی استفاده کنید. وردپرس به عنوان یک سیستم وبلاگ نویسی آغاز شد ، اما از آن زمان تکامل یافته است که به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای کامل و موارد دیگر از طریق هزاران افزونه ، ابزارک و مضمون استفاده می شود. 

برای اینکه یه وب سایت وردپرس داشته باشید به چه چیزی نیاز دارم؟ برای راه اندازی سایت وردپرس خود در مرحله اول نیاز به یک دامنه دارید. مسئله ای که در مرحله دوم برای ما بوجود می آید این موضوع است که مشخص کنید شما به چه سایتی نیاز دارید تا هزینه این سایت به این بستگی دارد که به چه نوع وب سایتی می خواهید بسازید.  یک وب سایت تجاری – فروشگاه انلاین یا معرفی کسب و کار خود، ما در این مرحله به شما پیشنهاد می کنیم در ابتدا هدف های خود را شناسایی کنید و آن را در اختیار طراح سایت خود قرار دهید.

ورد پرس بهترین پلتفرم طراحی سایت 

بسیاری از سازندگان وب سایت در دسترس هستند که به شما در تنظیم وب سایت کمک می کند. توصیه می کنیم از WordPress خود میزبان به عنوان پلت فرم وب سایت خود استفاده کنید. وردپرس محبوب ترین پلت فرم وب سایت در جهان است. تقریباً 28٪ از کل وب سایتهای اینترنتی را تأمین می کند. وردپرس رایگان است و با هزاران طرح و افزونه وب سایت همراه است. بسیار انعطاف پذیر است و تقریباً با همه ابزار و خدمات در دسترس صاحبان وب سایت است.

 

اگر WordPress رایگان است ، پس هزینه از کجا می آید؟

وردپرس رایگان است زیرا باید نام دامنه و هاست خود را ترتیب دهید ، که هزینه آن نیز است.نام دامنه آدرس وب سایت شما در اینترنت است. این چیزی است که کاربران شما برای دستیابی به سایت شما در مرورگرهای خود تایپ می کنند. 
در مرحله بعد ، به میزبانی وب سایت احتیاج خواهید داشت. تمام وب سایت های موجود در اینترنت نیاز به میزبانی دارند. این خانه وب سایت شما در اینترنت خواهد بود. هزینه های صرف شده برای وردپرس در این زمینه و همینطور طراحی سایت آن توسط متخصص و قرار دادن اطلاعات شما در آن می باشد. که براساس نوع وب سایت هزینه های شما متفاوت است.

 

تم ها و افزونه های وردپرس

براس طراحی سایت نمونه های مختلفی از تم را می توانید در وردپرس پیدا کنید. این تم ها برخی رایگان و تعدادی از آنها همراه با هزینه می باشد. که قسمت هایی از این تم ها توسط طراح سایت براساس نیاز مشتری قابل تغییر و بهینه سازی می باشد. بنابراین در بخشی از سایت طراحی شده با وردپرس امکان کد نویسی و تغییرات نیز می باشد. علاوه بر این افزونه های این پلتفرم نیز رایگان و برخی غیر رایگان هستند. که می توانند نیاز های ما را برای داشتن امنیت ، سئو ، اسلایدر ،گالری و فرم های ثبت نام و... فراهم می کند. 

 

بهینه سازی سایت وردپرس برای تلفن همراه

از آنجایی که امروز ه بیشترین میزان جستجوشرکت ها و خدمات درگوگل و با تلفن همراه انجام می شود . بهینه سازی سایت برای موبایل گزینه بسیار مهمی می باشد. ما می توانیم وسایت وردپرس شما را برای تلفن همراه هم بهینه سازی می کنیم . این وب سایت تمامی مدل های موبایل را حمایت می کند. این مسئله سئو سایت شما را تحت تاثیر قرار می دهد و یکی از مهم ترین بخش های این قسمت می باشد. 

خدمات طراحی سایت وردپرس

طرح و وب تمامی خدمات در زمینه خرید هاست و دامنه ، طراحی سایت و تم مورد نظر شما ، نصب افزونه های مورد نیاز و بهینه سازی برای سئو را به صورت تخصصی برای شما انجام می دهد. در صورت نیاز به مشاوره در این زمینه می توانید با متخصصین ما و با شماره های 09331181877 تماس بگیرید.